IoT Gateway Modülü

Inventron geliştirdiği akıllı ve güvenli IoT gateway donanımı ve yazılım desteği ile IoT HUB ve mesh ağ uygulamaları için çözümler sunmaktadır. Ürünümüz hücresel veri (4G NBIOT, 2G), kablosuz ağ, bluetooth (BLE), LoRa, ZigBee gibi birçok haberleşme opsiyonunu desteklemektedir.

Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Cloud gibi bulut çözümlerinin IoT servisleriyle, Inventron’un kendi geliştirdiği IoT platformu ile veya firmanıza ait IoT çözümünüzle sağlanan hazır kütüphane ve açık kaynak kodlu kart destek paketi (BSP: Board Support Package) ile hızlı bir şekilde entegre olmanıza olanak tanır. Bu sayede donanım ve bağlantı karmaşıklıklarından uzak bir şekilde uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

Firmamız her türlü IoT projenizde hem kendi hazır modülleriyle hem de piyasada bilinen mikrokontrolör tabanlı modüllerle (Renesas Synergy, Samsung Artik vb.) ürün geliştirme hizmeti vermektedir.

Ürünümüzdeki I2C, SPI, CAN, RS232, RS485, ADC vb. giriş/çıkış arabirimleri sayesinde hızlı bir şekilde istediğiniz sensörlerle entegrasyon yapılabilmesi mümkündür.