Gömülü SİSTEM TASARIMI

15 yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimizin yazılım, donanım ve endüstriyel tasarım ihtiyaçlarını karşılıyor, ürünlerini hayata geçiriyoruz.

DONANIM TASARIM HİZMETLERİ

Inventron, müşteri gereksinimleri doğrultusunda donanım tasarım hizmeti vermektedir. Özellikle yüksek güvenlik ve yüksek hız gerektiren sayısal sistemlerde, analog devrelerde ve akıllı güç sistemlerinde uzmanlaşmıştır.

YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Zaman ve bütçe kısıtlarınızı göz önünde bulunduran, çevik ve yalın yöntemlerle çalışan danışman kadromuzla, tüm yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Özellikle kurumsal, mobil uygulamalar, dağıtık sistemler, Cloud ve IoT çözümlerimizle müşterilerimizin yanınızdayız.

IoT Platformu

Inventron IoT platformu kendi uygulamanızı geliştirmeniz için ihtiyacınız olan herşeyi bir arada sunuyor. Hem donanım hem de yazılım çözümleriyle müşterilerinize uçtan uca hizmet sunmanızı sağlıyoruz.

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Güvenlik analizlerimiz ve sertifikasyon öncesi denetimlerimiz ile projenizin güvenlik risklerini minimize ediyoruz. Sahip olduğumuz hazır ve test edilmiş güvenlik kütüphanelerimiz ile müşterilerimize çözümler sunuyoruz.

previous arrow
next arrow
Slider